Jälle kord Dubais


Esimesel pildil on kogu meie pagas ehk siis 1 suur kott, mis läks lennuki kõhtu koos käruga ja ülejäänud on meie käsipagas :)

Hakkab juba traditsiooniks saama, et Dubais käiakse trussikuid shoppamas poes – Victoria’s Secret. Eelmine kord tutvustas mulle seda kaubamärki Kaisa ja ma pigistasin silmad kõvasti kinni, kui poodi sisse astusin, sest kõik oli nii roosa ja lipsudega. Peale seda aga, kui veendusin kauba kvaliteedi ja hinna suhtes olen ma lojaalse kliendina selles poes tagasi nagu naks jälle trussikuid ostmas (hehehe see on Kaisa ja minu lemmik sõna aga kallile Kaasale see sõna üldse ei meeldi!).

Kakuke, kes issile toetust annab sõna “trussikud” mitte kasutamise osas, sai enda omad aga hoopis teisest poest. Küll ma kauplesin temaga – tema oleks valinud poniga ja vikerkaarega neoontoonides aga lõpuks jäid peale siilid, oravad ja linnukesed. Ma tean, varsti ma ei suuda talle kuidagi enam selgeks teha, mida ta kanda võiks, seega kasutan võimalust, kuni saan ja ka seda ütlesin talle.

Esimesel päeval rohkem ei tahtnudki jõuda, kui metrooga sõita, mis eelmisel korral tegemata jäi ja minna purskkaevu show’d vaatama. Kummaline, aga Kakuke ei mäletanud sellest enam midagi, kuigi see oli vaid paar aastat tagasi. Samas ta mäletas, kuidas me akvaariumis käisime ja kust ta oma kaheksajala kaisuka sai.

Tänane plaan näeb ette minna Dubai Marinasse ja niisama rahulikult võtta. Homme öösel juba lendame edasi.

Advertisements

5 thoughts on “Jälle kord Dubais

  1. Konkreetne küsimus, võib-olla isegi liiga konkreetne, aga kui pole kunagi seal soojadel saareriikidel käinud, siis kuhu oleks kõige lahedam minna pulmareisile? Endale kõige parema mulje on jätnud Filipiinid ja Palawan, et just pole nii arenenud ja “ära rikutud”. Õige? Vale? Aga kuna plaan minna augustis, siis ei tahaks taifuuni kätte jääda nii et see justkui langeb ära. Erilist hotellipuhkust ei oota, pigem et saaks kuskil pooleldi kohalike keskel privaatselt mingit majakest rannakesega airbnb kaudu rentida ja mõned päevad lebotada, mõned päevad matkata ja mõne päeva ehk kohustuslikke kultuurikohti vaadata, aga suuremas osas oleme arvamusel, et “kultuurielamuse” peakski kätte saama seal kohapeal kohalikke eluviise nähes ja võimalusel kohalikega suheldes. Ära siis suurt pinget tunne, lihtsalt tundub, et sa sealkandis rohkem kodus ja neti kaudu mingit arvamust kujundada on väga keeruline, äkki oskad soovitada? Tai ei tõmba. Bali ka väga mitte. Maroko käis ka läbi, kuigi pole saareriik ja seal regioonis, aga seal ei leidnud jälle sellist privaatset olemist, pigem oleks just linnas seal vist lahe olla ja kultuuri kogeda. Dubai? Sri Lanka? Mauritius? Mingi saar, mis pole nii tuntud, aga rohkemgi külastamist väärt kui eelnevalt nimetatud?

    • Tere, Viivi! Raske valik tõesti, sest augustis on siin pool ekvaatorit kõikjal vihmaperiood.
      Ma ise valiksin pulmareisiks Malediivid, kui rahas pole küsimus või siis isegi lausa Bora-Bora. Seal on küll ülikallid resordid, aga mõnes sellises võib end vägagi mõnusalt ja eraldatult tunda. Kohalikega sama eluolu nautimiseks – võibolla tõesti Palawan ja El Nido, või siis see koht kus me hetkel oleme – Bohol, Panglao. Kiire otsing veebis ütleb, et Boholil on võrreldes Manilaga augustis ilusamad ilmad ja päikest on palju.
      Kahju, et Tai ei ole variant, muidu soovitaksin Koh Lipe saart – selline mõnus eraldatus kuhu suured massid pole veel jõudnud. Dubai kindlasti mitte – jube palav (augustis 40+ kraadi) ja rannamajakest sealt ei leia – seal pigem linnaelu ja lukshotellid, et üldse varba vette saaks mõnusalt. Ma oskan soovitada vaid seda, kus ise käinud, seega Sri Lanka ja Mauritiuse kohta ei oska öelda. Ehk siis hetke seisuga Boholit, Cebut soovitan uurida :)

  2. Suur-suur tänu, et leidsid aega vastamiseks! Asun edasi uurima. Tai iseenesest pole kohe välja arvatud, aga olin aru saanud, et seal on ka seda tavalist turistivärki palju, aga kui on ka mõnusaid eraldatuses kohti – miks mitte. Nojah, ilmselt igal pool on, aga peab teadma. Aitäh!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s