Dunn’s River Falls – kosed keset jungulit


See on kosk, mis lõppeb lahes, kus muide inglased saavutasid lõppliku võidu hispaanlaste üle. Kosk oleks ise nagu betooniga üle valatud, mõnusad trepid kulgevad 183 m kaugusele, 55m kõrgusele, mida vaikselt saab kulgeda kuskil kolmveerand tundi.

Siia tuuakse peamiselt kruiisilaevadega saabunud turistid (usakad) ja viiakse alla randa, kus giidid keda oli vähemalt 78 tk pargi peale (neil olid numbritega särgid seljas), ergutavad inimesi laulma ja hõikama, siis kätest kinni võtma ja inimkettina koskepidi üles ronima. Raja kõige hirmutavam osa tundus olevat nö “pesumasin” kust minu seiklejad õnneks üles ei pidanud turnima. Rajaga sai liituda või maha astuda veel mitmes kohas.

Kui mu matkasellidel rada otsa sai, siis haarasin ka ise kaamera ja läksin veidi edasi seiklema kohast, kus masse enam edasi ei tunglenud.

Fantastilised vaated. Need punaste õitega taimed tundusid seal ka naturaalselt kasvavat. Kujutasin vaid ette kui mõnus koht see võis olla nendel samadel Arawaki indiaanlastel, kes kindlasti omale puidust treppe ja onne selle kaldale rajasid nagu haldjate kuningriigis…

Päev lõppes kesklinnas ühe söögikohaga mis enne bussiaknast silma jäi ja kõrval külastasime Turtle River Park’i sh jäi pildile ka muidugi üks kohalik laste mänguväljak.

Advertisements

2 thoughts on “Dunn’s River Falls – kosed keset jungulit

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s