Are you alright?


Küsitakse siin ja seal. Ei tea kas meil on nii hapud näod peas juba või käibki see suusoojaks? Suhtumist on kahesugust. Jällegi oskan võrrelda vaid Tai või Aasiaga, kus väikesed lapsed ajasid neid hulluks heas mõttes ja nunnumeeter põles. Siin on tädikesed nii ja naa. Vaesust on tegelikult ikka nii palju, et enamik vaatab turisti, kui mingit objekti. Selles osas on meil küll teisiti läinud, et kui kuskilt lugesin, et iga liigutuse eest tuleb maksta aga eraldi küll keegi raha pole küsima tulnud. Pigem oleme ise jätnud jotsi, suures hirmus, et muidu äkki ei lase seelikusabast lahti – pole nii hullu midagi. Ka need hashtlerid saab kiiresti kaelast kui kohe EI öelda.

Viisadega oli veel see lugu, et kui kollased passid ikka kaasas ja seal õiged vaktsiinid sees, siis ei pea ka Eestlased viisat maksma, mis muidu on 100 USD/nägu. Meie saime maha  vaid 1 viisaga, sest kallil Kaasal puudub selline asi nagu kollane vaktsiinipass. Minul mingil ime põhjusel oli olemas vist ajast kui Hong Kongi sai reisitud 2009.

Negrilis on lastega mugav – meri lähedal, väga kuhugi kõmpima ei pea. Samas hakkan aru saama, miks peamiselt all inclusive’ites siin peatutakse. Meie taome omale vastu rinda, et me sinna ei lähe ja proovime palju kohalike asju. Samas rannas on kõik turismindusele üles ehitatud. Kui on valida, kas süüa 5* restos paar entrée’d (jookidega kokku 35 USD) või halvas turistikas 2 praadi (jookidega kokku 35 USD), millest võetakse paar ampsu, siis kumb koht on mõistlikum…

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s