Live: roadtripp Lääne-Eesti


 

Kuna kaasal algas puhkus, siis minu tungival soovil alustasime mitmepäevast reisi kodumaal. Sai pakitud auto täis asju ja kaks last tahaistmele ning reis võis alata. Õigemini alguspunktiks sai pidada meie perearstikeskust, kuna mõlemad lapsed on köhased. Kakuke kuulutati tervemaks, et saab isegi ujuma, kui ilm peaks lugama, aga meie Draakonipoiss rögiseb nagu draakoni viimane sõna. Täna oli seetõttu ka kaunis magamata öö.

Peale perearsti vurasime veel mingisse fun keskusesse, millele Kaasa voucheri oli hankinud, et koos Kakukesega minna, aga kuna see aeguma hakkas siis läksime kõik koos. Kohaks Lasercars, Kiisa tänaval. Sellisel ajal oli autopark täiesti tühi ja me olime ainsad. Nii pandi mind ka ümmargusse kummirõngaga turvatud autosse ja jälitamine võis alata. Päris tore pere fun, kuigi pigem suurematele lastele.

Edasi viis meid tee lõpuks linnast välja, aga kuna mõlemad lapsed jorisesid ja tundus, et kõhud tühjad, siis esimene peatus oli Riisiperes – pubis Mati Maja. Nooh ma ütleks, selle eine põhjal, mis me sõime, et kümnest kuus tärni koht.

Nüüd varsti oleme jõudmas Lihulasse, kust on plaan osta söögikraami ja ma ei tea, kus me ööbimegi, sest Pivarootsi veskiga camping oli täis, nagu peremees väitis telefonis. Aga pole hullu, küll me oma telgile koha leiame…

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s