Live: roadtripp Lääne-Eesti


 

Kuna kaasal algas puhkus, siis minu tungival soovil alustasime mitmepäevast reisi kodumaal. Sai pakitud auto täis asju ja kaks last tahaistmele ning reis võis alata. Õigemini alguspunktiks sai pidada meie perearstikeskust, kuna mõlemad lapsed on köhased. Kakuke kuulutati tervemaks, et saab isegi ujuma, kui ilm peaks lugama, aga meie Draakonipoiss rögiseb nagu draakoni viimane sõna. Täna oli seetõttu ka kaunis magamata öö.

Peale perearsti vurasime veel mingisse fun keskusesse, millele Kaasa voucheri oli hankinud, et koos Kakukesega minna, aga kuna see aeguma hakkas siis läksime kõik koos. Kohaks Lasercars, Kiisa tänaval. Sellisel ajal oli autopark täiesti tühi ja me olime ainsad. Nii pandi mind ka ümmargusse kummirõngaga turvatud autosse ja jälitamine võis alata. Päris tore pere fun, kuigi pigem suurematele lastele.

Edasi viis meid tee lõpuks linnast välja, aga kuna mõlemad lapsed jorisesid ja tundus, et kõhud tühjad, siis esimene peatus oli Riisiperes – pubis Mati Maja. Nooh ma ütleks, selle eine põhjal, mis me sõime, et kümnest kuus tärni koht.

Nüüd varsti oleme jõudmas Lihulasse, kust on plaan osta söögikraami ja ma ei tea, kus me ööbimegi, sest Pivarootsi veskiga camping oli täis, nagu peremees väitis telefonis. Aga pole hullu, küll me oma telgile koha leiame…

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s