Vannituba vol 1 – meil käis koristaja


Pärast aastaid kasutuses olnud vannituba hakkas aeg-ajalt kahtlast lõhna üles viskama, eriti kui ta oli just märjaks saanud. Kahtlustasin, et vanni alla on kogunenud mingi seep ja pesuvesi (mida korrapäraselt ei puhasta), mis seda lehka üles ajas ja tõin oma ökopuhastusvahendid lagedale nagu – india pesupähkel, äädika ja sooda lahus jms. Aga kuna tegu oli keeruka vanni alusega ja see seep seinast ei tahtnud ka äädikaga maha tulla, siis otsustasin kuulutuse peale reageerida. Märkasin Vesivärava kohviku seinal miskit kodupuhastus teenust ja abi kulub vahel marjaks ära!

Mõeldud tehtud. Abimees (jah meesterahvas oli) vedas kohale suure aurupuhastusmasina ja paari tunniga oli tulemus silmnähtav. Ütles veel, et seda seepi poleks seinast ka suurema keemiaga maha saanud. Novott. Haisu asja saab kontrollida nädala jooksul, aga ma olen üpris kindel, et kui ka seda ära ei saanud, siis vanni alt seda kindlasti enam ei tule – peab olema mingi muu probleem. Aga ma usun, et sellega sai korda.

Pildid pärast:

Pildid enne:

Vannituba vol 2 postitus on loodetavasti total makeover, sest need mustad plaadid pole meile algusest peale meeldinud. Andke soovitusi, mis nendega teha? Kas üle annab värvida? Uus kiht plaate peale? Midagi muud?

Advertisements

One thought on “Vannituba vol 1 – meil käis koristaja

  1. Kusjuures jaaa. Olles nüüd süvenenud plaatimissegude keerulisse maailma, olen korduvalt kohanud instruktsiooni, et sobib plaatimiseks plaatide peale (Sic!) Tõenäoliselt parim variant kipsist kastis.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s