Vannituba vol 1 – meil käis koristaja


Pärast aastaid kasutuses olnud vannituba hakkas aeg-ajalt kahtlast lõhna üles viskama, eriti kui ta oli just märjaks saanud. Kahtlustasin, et vanni alla on kogunenud mingi seep ja pesuvesi (mida korrapäraselt ei puhasta), mis seda lehka üles ajas ja tõin oma ökopuhastusvahendid lagedale nagu – india pesupähkel, äädika ja sooda lahus jms. Aga kuna tegu oli keeruka vanni alusega ja see seep seinast ei tahtnud ka äädikaga maha tulla, siis otsustasin kuulutuse peale reageerida. Märkasin Vesivärava kohviku seinal miskit kodupuhastus teenust ja abi kulub vahel marjaks ära!

Mõeldud tehtud. Abimees (jah meesterahvas oli) vedas kohale suure aurupuhastusmasina ja paari tunniga oli tulemus silmnähtav. Ütles veel, et seda seepi poleks seinast ka suurema keemiaga maha saanud. Novott. Haisu asja saab kontrollida nädala jooksul, aga ma olen üpris kindel, et kui ka seda ära ei saanud, siis vanni alt seda kindlasti enam ei tule – peab olema mingi muu probleem. Aga ma usun, et sellega sai korda.

Pildid pärast:

Pildid enne:

Vannituba vol 2 postitus on loodetavasti total makeover, sest need mustad plaadid pole meile algusest peale meeldinud. Andke soovitusi, mis nendega teha? Kas üle annab värvida? Uus kiht plaate peale? Midagi muud?

Advertisements

One thought on “Vannituba vol 1 – meil käis koristaja

  1. Kusjuures jaaa. Olles nüüd süvenenud plaatimissegude keerulisse maailma, olen korduvalt kohanud instruktsiooni, et sobib plaatimiseks plaatide peale (Sic!) Tõenäoliselt parim variant kipsist kastis.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s