Tissistress


Käisin täna beebiga korralisel perearsti visiidil 2. elukuu numbreid mõõtmas. Kurtsin ka seda, et see toidu tagasi ajamine on suur probleem. Eile näiteks ei saanudki teda enam kuidagi magama, kui rinnapiimaasendajaga! Esiteks ta oksendas (mis on selle kohta vale sõna) eile päeval sellise annuse piima teiste, pisemate kordade vahele, et kõik kohad olid seda täis. Paistab, et minul piima ei jätkunud nii palju, et ta õhtuks oleks kõhu ikkagi täis saanud ja ta lausa keeldus rinnast.

Tund aega trallitasime, siis püüdis Kaasa teda magama saada, kui mina enam ei töötanud. Lõpuks ütles hääl kuklas, et ma pean tegema pudelikese piima. Kahjuks sulatada rinnapiima külmikust poleks õnnestunud nii ruttu. Ta võttis valmis piimasegu 40ml ruttu sisse ja magas siis nagu nott. Hommikul algas jälle piimaralli märgade linade ja bodidega.

Perearstile kurtes siis saingi teada, et kuna lapsel lihtsalt halb kogemus peale sööki, siis ta võib seostada seda rinnaga ja seepärast pepsutab. Kaaluiive on iseenesest selline, et sealt pealt üldse mingit muret ei näe (uskumatu kui vähe piima, siis tegelikult beebi vajab).

Anti kaasa soovitus, selliste olukordade puhul toita spets piimaseguga, mis kõhus taheneb veidi ja seetõttu nii kergelt välja ei tule. Pakendil on kirjas, et sisaldab jaanileivapuu viljade jahu, mis paksendab piimasegu imiku maos. Tõenäoliselt proovime siis mõnda aega rind + rpa menüüd.

Sellised ahastusega ja pideva viginaga päevad tunduvad käivat üle ühe nüüd. Ka pilt sai valitud just selline Tigudraakonist, sest see oli üks leebematest, mis ta endast sel hetkel teha lasi ja ausalt öeldes – iseloomustab momenti.

Oi, milline magusa isu mul on selle peale! Aga seni – 4/7!

aptamil
Tissistressi leevendaja

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s