Nänn: Ida Tallinna Keskhaigla kingitus vastsündinule


Ma ütleks, et väga teretulnud kingitus. P.O.P ‘i sokid on ilusad ja pakend ka! Sokid on nüüd pea 3 nädalat järjest jalas olnud, sest nad on lihtsalt nii mõnusad. Seepärast näevad pildil juba vähe kulunud välja. Tallinna kingipakki ma kommenteeriks natuke ka, kuigi seal pole midagi erilist sees, mida lapsele väga selga tahaks panna. Meie pakist oli puudu miskipärast saialilletinktuur ja mis hügieeni asju seal veel pidi olema? Meil polnud. Ilusaid ja kvaliteetseid asju saab ju ka odavalt soetada nagu näiteks need, mis alumisel pildil. Ostsin hunniku meriinovillaseid riideid nii suuremale, kui väiksemale, kasutatud peast. Näeva täitsa uued välja ja hind oli tk kohta ca 5 eur. Meist nad vist nii uued järgi ei jää. Eriti kuna Kakuke on hakanud meeletult retuuse kulutama. Mingi mäng neil seal lasteaias, et “künnan põlvedega põrandaid”. Ta ise nimetas seda küll rohkem “hobuste mänguks”.
meriino

Advertisements

2 thoughts on “Nänn: Ida Tallinna Keskhaigla kingitus vastsündinule

  1. Tere! Millisest kasuautud asjade poest leidsin need meriinOvillased riided, ise ei ole kaltsukatest meriinovillaseid riideid kohanud. Kas kõik Ida-Tallinna Keskhaigla sünnitajad saavad POPi sokid kingituseks?

    • Osta.ee’s müüakse neid meriinovillaseid asju. Ma ei oska öelda, kas kõik saavad POPi sokid, aga jaanuaris 2016 neid seal jagati jah :)

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s