Viimane mohikaanlane25. nädal rasedust. 11. nädal Berliinis. 14 nädalat veel rasedust. 7 nädalat veel Saksamaad. 10 nädalat Jõuludeni. Loen päevi ja numbreid. Ka töö ei koosne hetkel muust. Riidekapp on saanud korraliku uuenduskuuri, sest “paksule” ei mahu ju midagi enam selga. Kõik eelmise raseduse riided läksid kapist väga kiiresti välja, sest kes siis neid lötakaid riideid enam näha tahtis, kui kõht kaduma hakkas?
“Andke mu liibukad tagasi!”, hüüdsin ma.
Nüüd siis oli 0-seis ja külmade ilmadega tuli see riidepuudus eriti kiiresti välja. Pole just minu blogi tihe teema, aga seekord veidi riiete teemal.

Siis leidsin ka ühe huvitava illustratsiooni, õigemini neid on päris mitu, selle lingi all. Kui vaadata kõiki neid raseduse raamatuid ja äppe ja lehekülgi, siis need rasedad on seal nii peenikesed nagu piitsad ka 40. nädalal. Tänapäeva keskmine sünnitaja aga pole enam esimeses nooruses ja tõenäoliselt ka see vorm pole päris 20-se oma. See joonistus (sh muud illustratsioonid seal Austraalia Huggies lehel) on aga lisaks sellele, et ta on päris ilus, ka päris realistlik. Me likes!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s