12+4


Nüüd siis võib uudise vast avalikuks teha ja lugema võiks hakata selles järjekorras:
1. Jackpoti nädal 
2. Rasedusest, rasedustest ja miks ma seda alguses varjasin
3. 12+4

Jah! Siit tuleb üks tore uudis! Võib kergemalt hingata, sest uskumatult kiiresti on kätte jõudnud II trimester! Käisime ka kogu perega kuklavolti mõõtmas ja mul oli ikka väga suur hirm, sest viimati nägin UH aparaati kuu aega tagasi. Peale seda kiirabi saagat hakkas ka kõht valutama, lõi krampi ja alaseljavalu. No kõik märgid olid väga halvad. Õnneks sain palju pikutada ja läpakaga tööd teha diivanil, sest olen ju oma töö ja aja perenaine. Selline elu siis.

Kuna aga valud käisid ilma määrimiseta ja määrimine ilma valudeta, siis jäin rahulikuks ja mängisin kangelast, et suurest uudishimust EMOsse tagasi ei roninud. Kõht ju kasvas ja nii me tänasesse päeva jõudsimegi. Siin on KV pilt, mida Santorini beebi ;) eriti mõõta ei lasknud. Hirmsasti siputas ja Kakuke vaatas ka, mis imeloom see on. Polnud just väga värviline multikas 4-aastasele. Aga meie nägime päris palju, sest siis ta tegi hingamisliigutusi (?) või mis need sellised ahmivad liigutused muu võis olla ja pani pöidla ka suhu!

12+4

Liikumise pealt tehtud pilt. Ei ole plaanis oodata prillidega kolmik-nokklooma :)

Mhh, natuke hirmutati jälle selle Downi riskiga, mida hinnati kergeks, aga mitte olematuks ja seega saan 15-17 nädala vereanalüüsi osaliseks. Napilt jõuan, sest 15 nädal lõppeb juba Berliini kolimisega.

Korterit pole veel leidnud. Tervisekindlustus asjad on veel segased, sest pole kindel mida seal selle Euroopa Ravikindlustuskaardiga teha saab. Seltskonnale peaks ostma ka asap lennupiletid ja tegema tiimiga lepingud.

Õnneks on meeletu väsimus hakanud taanduma ja tegutsemistuhin on jälle peal. Kaalutõus on 500g. Püüan seekord mitte kõike korraga suhu ajada ja kahe eest süüa.

IMG_1639 IMG_1641

IMG_1640
Isutab ehk hommikusöök
IMG_1653
Käisime Teletornis ruutmeetrimagustoitu maitsmas. Tehti meie nina all valmis, väga tore oli :)

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s