Jackpoti nädal


Sellest tuleb üks pikk postitus ja kummaline on seda kirjutada, sest sündmused toimuvad reaalajas, aga mul pole plaaniski neid niipea avalikustada. Põhjustest lähemalt. Eelmine nädal oli Jackpoti nädal. Sain kaks sellist põrutavat pommuudist, lausa elumuutvat. Ka head asjad tulevad ikka korraga, eks?
Nii siis alustan hoopis ajajoont tagasi kerides, et neljapäeval sain teada, et mu Startup on valitud ca 255 idee hulgast parima 5 sekka, kellele pakutakse investeeringut ja osalemist kiirendis. Uudis tähendab seda, et tuleb oma elu korraldada kuidagi 4 kuuks Saksamaale – mugavustsoonist kohe väga kaugele. Samuti pidin paari päevaga kokku panema adekvaatse tiimi, sest vastavalt tingimustele peab Berliinis kohapeal elama veel vähemalt 1 core-tiimi liige ja minu äripartner polnud nõus seda tegema. Tuleb aga rääkida inimestega ja asjad hakkasid iseenesest liikuma. Täna on selline seis, et oleme allkirjastamas investeeringulepingut ja otsin Berliini 4 kuuks korterit.

Teine pommuudis. Ohh jeerum, kallid sõbrad! See, et esmaspäeval, vaid paar päeva enne Berliini uudist sain “ametlikult” teada, et me saame perele lisa! Püüdsin küll kaine peaga neid kahte uudist omavahel sobituma panna, aga siiani tundub see päris crazy ettevõtmine. Üks ei välista teist ja uus beebi mahub graafikusse.

7+6

Et asi oleks veelgi veidram, siis tähtajaks on sama kuupäev, mis anti I Kakukesele Jaanuaris viis aastat tagasi! Ja tulevane issi sai sellest teada täpselt nagu viis aastat tagasi, oma sünnipäeval. Kuidas see nii samasse kalendrisse kukkus: “at kuda ja snaju?”

Miks ma otsustasin selle posti privaatseks jätta nii kaua ja nii mõnegi järgneva? Sest seekord närib mind kahtlus, kas kõik ikka läheb nii hästi, kui esimese lapsega julgesin siin avalikult rääkida ja juba nii varakult. Selleks on ka juba põhjust antud…

Advertisements

One thought on “Jackpoti nädal

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s