Tuusik paradiisi, tonsillide paradiisi


Kõik on vist tasakaalus. Kui reis algas blogis ülimalt detailse ja täpse kirjeldusega, siis lõppema ta pidi häguselt ja ebatäpselt. Lihtsalt läks suur kirjutamise tuhin reisi lõpuks üle. Natuke liiga kaua olime ka suures linnas minu jaoks. Need hi-tec linnad on küll väga toredad, aga mitte liiga pikalt, eriti kui samas kliimavööndis leidub paradiisisaari. Lõpuks saimegi ainult ühele saarele. Kualas ostlesime palju jaksasime ja käisime siin ja seal. Reisi lõpu päästis veel ka üks kohustuslik turistituur, kui käisime firefly kolooniaid öises hämaruses jõepeal kaemas. See oli kaunis! Ja kohtumine veel ühe mumetajaga, seekord USAst: p(Thurge), kellega mitmetel miitingutel Euroopas juba varem tehvanud olin. See oli värskendav taaskohtumine reisiseltskonna laienemise mõttes ja tore oli meenutada vanu aegu ja jagada vahepeal lisandunud reisikogemusi.

Uus paradiis ootab aga minu kurgumandleid, sest täna sain opi aja jaanuari algusesse. Räägitakse küll pikkadest opi järjekrodadest, aga minu puhul käis see nii, et helistasin kõik haiglad läbi, et kellel on opereerivale kurguarstile aega. Saingi kuu lõpuks ja ITKs on järjekorrad hoopis paar kuud, mitte paar aastat. Kui opiarstile aeg kirjas, siis palusin perearstil alles saatekirja kirjutada. Nii, et veidi vastupidises järjekorras käis see, kui eeldada võiks. Nüüd tuleb ainult see julgus ka kokku võtta, et sinna kohale ilmuda.

Üheks peamiseks põhjuseks, miks ma ise arvan, et seda oppi on vaja on minu 1,5 a kestnud liigese/käevalu. Kuna traumasid ja reumasid pole siiani leitud, siis ainus kahtlus on mandlitel.

Mis siis veel…

Sunekas pidas meie reisil oleku vist kenasti vastu, kui välja arvata nüanss, et lapsed pidavat vanemate eemalolekul kindlasti haigeks jääma, siis seda ta ka tegi. Hirmus nohu ja köha lõppes mädaste silmadega. Tal olevat isegi silmi lahti pestud kummeliteega ühel hommikul. Tänaseks on järgi sellest ainult nohu. Loomulikult katsetab ta ka uusi piire ja nagu natuke suurema jonniga, kui tavaliselt. Nagu ma juba ütlesin, suurel ja harjumatul vabadusel minu jaoks oligi tõenäoliselt oma hind. Nüüd üritame jälle kodusesse rutiini saada ja hakkame Sunele planeerima tema oma tuba.

googlesket
Joonistasin veidi Google SketchUp’is…
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s