Tonsillitis acuta


Täna sai perearstil käidud ja Sunega kõik hakkab korda saama. Peamine kahtlus jäi minu suhtes ja nii saadeti mind vereanalüüse tegema. Põletikunäitaja (CRP) 42 või miskit sinna kanti. Diagnoos – angiin. Sain oma medikamendid penitsilliini näol kätte. Enesetunne on üllatavalt ok, kui hääle puudus välja arvata ja köhahood. Mida ma aga ei teadnud, et angiin võib esineda palavikuta.

Sune on arstitädi külastades alati nii tore! Näitab ilusti kurku, aga “A-aaa” ei taha miskipärast sinna kõrvale öelda ja kui arst stetoskoopiga läheneb kerib juba ise ennetavalt pluusid kurgu alla üles. Peab ütlema, et kiitused mõjuvad ja ühtki last küll kiitustega ära hellitada ei saa. Kui ise ei tee nägusid, et laps peaks arsti kartma, siis positiivsete kogemuste järel ta seda ise ka tegema ei hakka.

Valideeriti ka minu mandliopile minek ehk tegelikult ma juba selle opi järjekorras umbes aastakese olnud (järjekorda lubati kokku 2 aastat ootamist). Vahepeal juba mõtlesin, et ei tea, kas tasubki minna…

Hirmutati ka igasuguste teiste viiruste osas ja ka kõhugripp pidavad jälle liikvel olema. Arvan, et seda ikkagi tundsin reedel ka veidi, kui kõhus keeras. Loodetavasti ikka hullemad hädad lähevad meist mööda.

Vähem, kui 2 nädalat reisini…

photo (3)
See pidavat olema naeratus

 

Screenshot 2013-10-25 16.16.00(2)
Tahaks öelda, et käib vilgas kodulehekülje ehitamine, aga sellise tempo juures vist ei saa seda mitte öelda.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s