Hollywood…iga linnapeale ehk kuidas ma Juustukoogi sain


stock-illustration-20935018-mother-and-baby-riding-bicycleVaja oli soetada uut jalgratast, sest minu vana on maastiku oma ja pulgaga. Lapsetooliga nii pole just kõige mugavam sõita. Alfie oli mulle juba mudeli välja vaadanud – ikka kohvitopsihoidjaga!
Seadsime siis sammud Hawaii Expressi poole, kus selliseid trandulette müüakse. Kahjuks neil just seda värvi polnud mille kataloogist välja valisime ja seega tellisime järgmiseks päevaks Järvele jäätise värvi ratta, mis sai täna uue nime “Juustukook”! Pole just kõige minulikum värvivalik, aga sellel päeval sobis isegi sukkpükstega kokku. Kui juba nii peenelt, siis oli vaja otsida ka lapsetooli sobivat ja kiivrit. Ikka õigetes värvides. Kui ratta järgmisel päeval kätte sain, siis hakkas pihta läbi linna õige tooli ja kiivri jaht. Järvelt kihutasin Ülemistele ja sealt sain tooli. Värvi poolest pole jälle kõige parem, aga parim mis saada, sest juba täna tahtsin Sunega sõitma minna. Niisiis viiski meid hommikupoolikul tee Piritale, kiivri järgi ja selline see värk nüüd sai! Täielik pilgupüüdia! Peab ütlema, et isegi autojuhid lasevad meelsamini üle tee, sest tahavad ratast vaadata – ega ometi meid!

Ilma toolita
Ilma toolita
photo (3)
Tooliga cruiser
Nohunina
Nohunina
Advertisements

3 thoughts on “Hollywood…iga linnapeale ehk kuidas ma Juustukoogi sain

  1. Kui kellegil on sobivat jalgrattatooli (kreemi ja helesinisega) parajasti müüa soodsalt, siis ostan ära :) Kõik peab klappima!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s