Hollywood…iga linnapeale ehk kuidas ma Juustukoogi sain


stock-illustration-20935018-mother-and-baby-riding-bicycleVaja oli soetada uut jalgratast, sest minu vana on maastiku oma ja pulgaga. Lapsetooliga nii pole just kõige mugavam sõita. Alfie oli mulle juba mudeli välja vaadanud – ikka kohvitopsihoidjaga!
Seadsime siis sammud Hawaii Expressi poole, kus selliseid trandulette müüakse. Kahjuks neil just seda värvi polnud mille kataloogist välja valisime ja seega tellisime järgmiseks päevaks Järvele jäätise värvi ratta, mis sai täna uue nime “Juustukook”! Pole just kõige minulikum värvivalik, aga sellel päeval sobis isegi sukkpükstega kokku. Kui juba nii peenelt, siis oli vaja otsida ka lapsetooli sobivat ja kiivrit. Ikka õigetes värvides. Kui ratta järgmisel päeval kätte sain, siis hakkas pihta läbi linna õige tooli ja kiivri jaht. Järvelt kihutasin Ülemistele ja sealt sain tooli. Värvi poolest pole jälle kõige parem, aga parim mis saada, sest juba täna tahtsin Sunega sõitma minna. Niisiis viiski meid hommikupoolikul tee Piritale, kiivri järgi ja selline see värk nüüd sai! Täielik pilgupüüdia! Peab ütlema, et isegi autojuhid lasevad meelsamini üle tee, sest tahavad ratast vaadata – ega ometi meid!

Ilma toolita
Ilma toolita
photo (3)
Tooliga cruiser
Nohunina
Nohunina
Advertisements

3 thoughts on “Hollywood…iga linnapeale ehk kuidas ma Juustukoogi sain

  1. Kui kellegil on sobivat jalgrattatooli (kreemi ja helesinisega) parajasti müüa soodsalt, siis ostan ära :) Kõik peab klappima!

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s