Sari: Emmefoni sisu vol 4


Nutifon on tänapäeval asendamatu kaaslane. Ei kujuta enam ette, et ei saaks suvalises kohas kontrollida Wikipediast fakte või lihtsalt aega veeta ja koguda inspiratsiooni. Eeldusel, et muidugi wifi-ühendus on olemas. Ka ilma selleta saab. Pungitar on mängur. Igasugused huvitavad äppi-mängud lähevad hästi peale. Järjekorras minu telefoni kuvaril on aga ootamas oma kasutamise aega äpp nimega…

JotNot – mis oma olemuselt on scanneri laadne programm. Ta teeb kaameraga pildi, mida hiljem saab veel töödelda. Tulemuseks peaks olema kvaliteetne must-valge kuvand. Kui kvaliteetne, seda ma pole veel lauaarvuti ekraanil kontrollinud. Visandite scannimiseks aga töötab küll.

Solaris Kino – alles hiljuti paigaldatud, aga ennast vabale kohale installeerinud kino äpp. Kui kasulikuks ta osutub, seda näitab aeg. Aga juba praegu saab kinopileti 1 euro võrra odavamalt osta ja hunniku embleeme oma kasutajakonto alla koguda, ning neid siis sõpradega võrrelda. Paeluv.

Scale – Väidetavalt nagu köögigaal. Asetad aga eseme iPhone peale ja tema ütleb sulle palju asi kaalub, milligrammise täpsusega. Kui see ainult päriselt võimalik oleks! Tulevikus ehk siiski. Tegu tüngaprogrammiga.

Stepmeter – proovisin siis ka sammulugejat. Ma ei tea millise kehaosa külge see telefon tuleks paigaldada, et see äpp samme lugema hakkaks! Talla alla äkki?

Let’s Do It! – loomulikult kasutasin seda koos kaamerafunktsiinoga Tais prügihunnikute kaardistamiseks :)

Kõik on tasuta äppid.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s