Phuketil, Tais, hakkab vihmaperiood vist lõppema


Saabub aasta kõige meeldivam hooaeg. Meri läheb rahulikuks ja temperatuur ei ole nii niiske ja kõrvetav. Linnud laulavad basseini serval või palmi otsas ja suured liblikad naudivad õielt õiele lennates sooja päikest. Aeg-ajalt kohtuvad veesilmade kohal kiili paarid. Õhtul, kui taevas värvub hetkega punaseks hakkab nagu kellavärk tirdiliste (Cicada‘de) kõrvulukustav laul.

Vot sellised mõtteid mõlgutan, kui ootan und. Endal nina tatine, kurk valus, kõrv valus ja paistes ja käsi veel valusam ja liiges natuke vähem paistes. Alfiel on külmavärinad ja samuti nohune köhane. Sunel on kestnud nohu juba 3 nädalat ja köhib mitu ööd vahelduva eduga.

Peab vist perearstile ütlema, et meie reedesele ajale, kamba peale, kõik pereliikmed vist oma hädadega ära ei mahugi. Juba üksnes minu hädade kurtmisele oleks tervet päeva vaja.

Hiljuti kuulsin teooriat, et igasugu haiguse sümptomid on tegelikult märk tervenemisest. Tõeline haigus oli siis, kui veel ise aru ei saanudki, et midagi viga oleks ja pigem taandub kõik mõtlemise ja psühholoogia valdkonda?

Paar nädalat tagasi, oli tõesti päris pingeline, kui lapsehoidjat otsisime ja Alfie’t ei olnud kodumaal. Samas käsi valutab juba vahelduva eduga augusti kuust saati ja tänu Eesti uuele meditsiinikorraldusele sain ma kuu aega tagasi aja valdkonna arsti juurde 2. jaanuariks 2013!

Põhimõtteliselt peaks vist ennast üleni sibulavanni kastma ja kõik pereliikmed kaasa haarama. Kui see ei aita, siis … kus neid lennukipileteid müüdigi?

Cicada time – mobiilne mälestus
Ei tea kahjuks, kelle idee ja illustratsioon, aga nii tahaks juba sellist endale!
Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s