“Küsid palju, vähe saad…


…küsid vähe, üldse ei saa!” Sellisena on mulle meelde jäänud juba algkoolist pinginaabri ütlus, mida ta muudkui korrutas. Nüüd on juhtunud nii, et olen vist hästi palju küsinud, sest tavaliselt sellist asja ei juhtuvat, et laps lausa kahte kohta koha saab. Lasteaiast/-sõimest jutt. Kõigepealt sain Mai kuus teada, et meid oodatakse Kaisukiisude rühma, veidi kodust eemal.

Küsisin veel, et kui ma saan ka pakkumise kodule lähemale sõime, et kuidas siis ja mis ajal ennast registreerida ja millal see “kell kukub”? Öeldi, et see on väga ebatõenäoline üldse saada kahte kohta ja, et selles teises olevad õige pisikesed rühmad, seega võimatu ja muudeti kiiresti teemat.

Suve keskel sain teada, et meil oleks ka koht kodu lähemale lasteaeda. Regasin ja saatsin kõik avaldused uude kohta. Ametlik Haridusameti kuupäev nimekirjade kinnitamiseks oli 15. august. 14-ndal aga avastati, et Sune juba on ühes lasteaias kirjas ja teda polegi võimalik sinna teise vormistada. Mina aga istusin “inter-njetu” metsas, kus pole eriti EMT levigi ja tuli asi ühe päevaga korda ajada.

Kartsin vamusilmas ka seisu, et kui ühest nimekirjast kustutatakse ja teise kinnitada õigeks kuupäevaks ei suudeta, siis olemegi kõigest ilma!
Hea töö aga kõigi haridusametnike ja lasteaia direktorite poolt, kes selles osalesid ja Sunest saab nüüd eelistatult “Linnupoeg”.

Küll aga pole mul mitte mingit infot, et millal, mis asjadega ja mis kell ma peaksin siis oma tibuga tiibu sirutama hakkama?
Tuleb ise küsida, uurida, küsida. Kohe palju ; )

Kivikuninganna
oksad

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s