Kevad käes


Oleks kasvõi kaks nädalat hiljem saabunud, siis poleks seda külma vihma vist üldse näinudki. Postitused tahtsid aga kokku kuivada. Mis me siis vahepeal teinud oleme? Sune ikka veel harjub lapsehoidjaga, aga juba läheb paremini. Lehvitab tädile ilusti, kui on aeg emmega tuppa tulla, aga kui hoidja saabub, siis on kisa lahti. Muidugi tahaks ju kõik päevad ja tunnid emmega veeta ja siis Kärutaja jääkski Kärutajaks.

Nii ma siin maadlen, et kas peaks rohkem tööd tegema ja kust oma suurt ideedelõnga lahti harutama hakata, kui just minu tõeline Boss oma tähelepanu peale ei suru. Kiiresti sai selgeks, et ka sellest mõnest vabast tunnist mõni päev nädalas jääb liiga väheks. Nii ma siis toimetan tibusammude haaval, aga seegi on midagi.

Töötuks registreerimine ei ole ka nii lihtne. Tuleb ka kolmas kord end sinna kohale vedada, enne, kui kõik asjad õigesti aetud saab. Kui saab. Aga kõik see on üks igav jutt mulle tundub ja sellepärast pole ka siia midagi kirjutama osanud tulla. Ideid on liiga palju, aga millegi ära tegemisega veel hõisata ei ole.

Varsti tuleb hakata vist Hiina keelt õppima.
Vat see oleks juba üks pikem ja toredam jutt!

Peeglike, peeglike
Kuhu viivad jalad
Kodune Massaman Kai
Mai kuus kasv on uus
Advertisements

One thought on “Kevad käes

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s