Kevad käes


Oleks kasvõi kaks nädalat hiljem saabunud, siis poleks seda külma vihma vist üldse näinudki. Postitused tahtsid aga kokku kuivada. Mis me siis vahepeal teinud oleme? Sune ikka veel harjub lapsehoidjaga, aga juba läheb paremini. Lehvitab tädile ilusti, kui on aeg emmega tuppa tulla, aga kui hoidja saabub, siis on kisa lahti. Muidugi tahaks ju kõik päevad ja tunnid emmega veeta ja siis Kärutaja jääkski Kärutajaks.

Nii ma siin maadlen, et kas peaks rohkem tööd tegema ja kust oma suurt ideedelõnga lahti harutama hakata, kui just minu tõeline Boss oma tähelepanu peale ei suru. Kiiresti sai selgeks, et ka sellest mõnest vabast tunnist mõni päev nädalas jääb liiga väheks. Nii ma siis toimetan tibusammude haaval, aga seegi on midagi.

Töötuks registreerimine ei ole ka nii lihtne. Tuleb ka kolmas kord end sinna kohale vedada, enne, kui kõik asjad õigesti aetud saab. Kui saab. Aga kõik see on üks igav jutt mulle tundub ja sellepärast pole ka siia midagi kirjutama osanud tulla. Ideid on liiga palju, aga millegi ära tegemisega veel hõisata ei ole.

Varsti tuleb hakata vist Hiina keelt õppima.
Vat see oleks juba üks pikem ja toredam jutt!

Peeglike, peeglike
Kuhu viivad jalad
Kodune Massaman Kai
Mai kuus kasv on uus
Advertisements

One thought on “Kevad käes

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s