Punapea kroonikad


Kogu selle Tai reisi kokkuvõtteks ( aga sellest kuulete te takka järgi vist veel pikalt) võib öelda, et me oleme nakatanud vähemalt kahte lapseootel paari, kes mõtlevadki sama asja järgi teha. Muidugi on hea, kui saab pikemalt ette planeerida. Minul tuli see mõte suht hilja. Hea, et üldse tuli!

Sunel tulevad iga tagumise külje peal hambad, nii üleval, kui all ja see teeb tema öise olemise üsna virilaks. Enamus asju on meil kodus ikka puudu või valesti.

Nüüd selgus, et ta on oma võrevoodist välja kasvanud ja võib end sealt üle serva upitada. Hea, et lähedal olin, kui seda tõestama hakkas.  Magamistoa uksel on lukk eest ära ja uks üldse kinni ei käi. Selle taga aga haigutab suur ja hirmus keerdtrepp. Pidevalt peab valves olema. Kontorist me veel talle oma tuba ei tee, sest Pungitar tahab veidi tööd teha. Täna käis ka selle tarbeks lapsehoidja Sirje! Perekoolist leitud ja puha. Paistab, et nad sobivad hästi ja harjumist vajavad siin veel kõik.

Pungitar on nii kaua oma juukseid juba punaseks värvinud, et isegi ta lihane ema vist ei tea enam väljalaskevärvi. Nii juhtub, et paljud sõbradki uurivad Sune vaadates, et kas ta on meil punapea (???)
Vot siis!
:::
Kes kaua teeb sellele jõuab geenidessegi.
:::

Kinni mässitud

Jahe, ikka jahe!

Kaart Tallinna bussipeatustes. Uputab või mis?

Pallimeres hulpimas sünnipäeva külalisena

Semutsemas sünnipäevalapsega

Lastesõbralik söögikoht Mack BBQ Tartu mnt

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s