Batuut


Vahel võib 10 minuti jooksul juhtuda rohkem, kui terves kuus kokku. Nii juhtus, kui me otsustasime Onu Ja-Ja perega minna õhtujaheduses lastele atraktsioone tutvustama ühele tasulisele (150THB/h) mänguplatsile. Jõudsime esimesena kohale ja asusime kohe Sunet Minni-Miki õhulossis hüpitama. Õigemini kargas batuudile mingi blond 5-aastane, kes hakkas hoopis ennast Sunele otsa hüpitama.

Me vaatasime hämmingus ringi, et kas mõni lapsevanem sellisele käitumisele reageerib ka aga tulemust ei olnudki, enne kui Sunel kisa lahti, sest neiu vist kargaski talle sõrme peale. Selle peale juba vihane Alfie võttis Sune ja läks kiigele. Enne kui ta maha sai istuda, oli see sama 5-aastane talle jalgevahele roninud ja puksis neid Sunega sealt minema. Jube eriti ägestunud Alfie tõstis selle Halva Kasvatuse kiigelt minema ja ütles, et nii asjad ei käi!

Siis alles lendas kohale üks tõeliselt suur “kapp” ja hakkas alguses inglise keeles sõimama, siis vene keeles ja no ega Alfie alla ei jäänud! Lasi vene keeles vastu, aga onu ähvardas lausa kolki anda. Selle peale hakkasid minul ka juba käed värisema, et mis mõttes mingi tatikas hüppab mu lapse otsas ja mingi Russ tuleb mu mehe otsas hüppama!?
Õnneks lasi see jõhkard oma lapse ja pärlmutter linnamaasturiga pärast intsidentsi kohe jalga. Phew!

Siis aga kohtasin naisterahvast, kes mulle sügisel hirmsa hunniku tööd tekitas ja siis raha maksmata minema jalutas. Jah, see ukrainlanna. Neil ei pidavat üldse hästi minema, kõik äriplaanid olid seni vett vedanud ja neile olevat ka tünga tehtud miljoni bahtiga ja üldse pidavat nad tahtma Phuketilt lahkuda.
Hmm, muigasin mina.
Sellise ärisuhtluse juures ma ei imesta ka. No ja siis jõudis ta mind juba hetkega tutvustada selle mänguplatsi/päevahoiu omanikuga, kes vajavat veebilehte. Ja juba ma olengi mässitud uude töösuhtesse. Lõpuks mõtlesin, et aga milleks mul seda vaja on nüüd veel enne reisi lõppu? Seega lähen teen siiski pakkumise ja eks nad ise vaatavad, kas tahavad. Ettemaksuga!

Sune numbrites 14.kuul:
Pikkus:  83cm
Peaümbermõõt: 47cm
Kaal: 11,1kg

Batuudil

 

Candyland

 

Fun!

 

Kiga-Gaga

 

Mängutuba
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s