Phuketil on kevad!


Kevade saabudes lendavad ka kõik hädad ja viirused ühte kohta kokku. Nüüd oleme üle nädala haiged olnud, s.t. Sune ja mina. Enne veel, kui hakkasid paistma paranemise märgid tuli minul hambavalu, kõrvavalu, ohatis nina alla nohusest ninast ja veel mõned nimetamata dilemmad. Ei ole niisama ütlemine, et: “Üks häda ajab teist taga”.

Ei julge reisima minna, ei julge rolleriga sõita. Äkki juhtub veel midagi. Olen piisavalt näinud seda “elu graafikut”, et kõik käib ikka üles ja alla rütmis. Ka Januse* ja Camese* perekond vaevleb siin oma pisiperega erinevates hädades juba pikemat aega.

Ei taha pikalt halada. See võib küll huvitavam lugeda olla, aga see siin pole mingi kollane ajakirjandus. Hoopis toredam on kirjutada sellest, et kõik taimed on taas roheliseks tõmmanud. Suur siristaja on akna taga tagasi, kes öösiti magada ei lase ja meie suur püha puu näeb välja nii kevadine oma väikeste, roheliste pungadega. Meenutab Eesti kevadet. Kuigi selle kohta arvas Xena*, et Eestis on hoopis sügis tagasi. Hirmutav! Lihtsalt jube!

Nii vähe on veel jäänud meil aega siin, et igast maha visatud, soojast hetkest hakkab kahju. Järgmine nädal aga ootab üks huvitavam lühitripp ees. Nüüd tahaks ju võtta viimast!

Ka peab kaasa ostma riideid ja nänni. Kes soovib odavaid suvekleite või rätikuid, salle, andke teada. Praegu on võimalus külaliste pagasiruumi ära kasutada!

Mida ma kodumaal tegema hakkan? Tahaks kirjutada, tahaks joonistada! Pakkuge tööd ;)

P.S. Tänasega oleme 200 päeva olnud võõrsil.

 Janus* ja Camese* pseudonüümid.
Xena* pseudonüüm, Arese kaasa. Sõpradel on liiga palju mütoloogilisi nimesid nii päriselt, kui hüüdnimedena. Teisendasin neid veelgi, et asi ikka segasem paistaks.


Sushi Cat wasabit maitsmas
Ise tehtud asjad

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s