Läksime Bjuutiländi! Adios! M&K


Funlandist veidi Phuket Towni poole on üks teine tore maa. Iluasjade maa. Täna hiilisime tädi M’iga salaja sinna ja jätsime hommikuuinakut tegevale Sunele ja Alfie’le kirja. Bjuutiländis sain tavapärasele juuksevärvi saagile lisaks eelmisel korral poodi jäetud vana-roosat värvi küünelaki ja Tädi M haaras mitu paari ripsmepikendusi! Jah!

Ripsmepikendusi ja roosasid küünelakke! Te vist mõtlete, et me oleme hulluks läinud! Ma kunagi käisin välja siin lause, et neist asjust siin blogis lugeda ei saa! Never say never!

Aasia kõigi oma vidinate ja nukulike ilumallidega hakkab meie tervele mõistusele mõjuma, väljanägemisele ka. Proovisin esimesena omal nahal neid pikendusi. Tulemuseks oli kohutav plögamine musta tatiga, mis pidi olema liim ja silmalainer ühes. Lõpptulemuseks oli see, et loomulikult pikendus ise jäi halvasti peale, aga see must liim kurninahk, istub mul siiani silmil, ka peale õhtust pesu.

Vaikselt hakkab ka kohale jõudma, et nädalalõpu lähenedes kaob ka aeg, mil Tädi M on siin, meiega. Läheb unistusi täitma ja loodetavasti jõuab ka Kääbikuid kunagi minu poolt tervitama. Nii kahju on, tahaks rohkem koos olla ja ripsmepikendusi sebida.

Elu on muutunud pärast seda, kui Peoloomast sai Pesapunuja. Meeletult.
Kuid unistused, need võivad saada tegudeks,

Päikest!

Farmville 2010. Unistasin oma troopilisest nurgakesest.
Kui meeldib, mida näen, siis vist on hästi
Usa geograafiatund
Usa geograafiatund
Pikendatud Tädi M
Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s