Gunnar, Gennadi ja Gregori


Tädi M on tagasi! Oleme nüüd tema kohalolekut ilusti, kenasti tarvitanud ja kahel päeval Alfie’ga väljas käinud. Üksteise seltskonda nautimas. Kahekesi. Sune on olnud aga suhteliselt rahutu, kuigi allergianähud on taandumas. Võibolla tuleb hammas, võibolla on lihtsalt sisemine muutus. Viimasel ajal tundub aina enam, et ta tahab oma teise päevase une vahele jätta. Minna lõunal hiljem magama, aga pikemalt magamisest veel juttu ei ole. Ja kui siis õhtupooliku tukastus vahele jäetakse on tulemuseks väsinud ja viril laps.

Iseenesest magamise üle jälle kurta ei saa, sest ööuni on tal kogu aeg olnud 11 tundi ja siis päeval lisaks 1,5-2h ja 30 min-1h, seda muidugi eriti õnnestunud päevadel. Aastasel lapsel ongi vist sobilik 14h und ööpäevas.

Magama jäämine õhtul on aga täielik triangel tihti. Teadvus on arenenud ja enam ei ole nii, et paned pikali ja pudeli suhu ja loodad, et sellega asi piirdubki, nagu viimastel kuudel. Mõned teadlased jälle ütlevad, et selles eas laps ei oskagi üksi magama jääda ja tuleb aidata. No ma siis aitan ja ümisen laulukest ja olen tema kõrval samas toas seni, kuni ta teadvus on oma nupu välja lülitanud.

Sellisel juhul, kui ise ümisema ei pea ja piisab vaid minu eksistentsist samas toas on hea kuulata audiobooki! Olen sellest avastusest vaimustuses! Mul pole üldse aega, et raamatuid kätte võtta juba aastaid. Minu raamat on internet ja seal käib kogu meelelahutuse, eneseharimise, küsimuste vastuste ja muu sarnase info vahetamine, omandamine. Raamatud aga on ju puhas nauding.
Multitask’imine on mulle väga loomupärane ja seega parim variant ongi “lugeda” raamatut nii, et samal ajal veel midagi teha saab, või nautida – topeltnauding!

Hetkel on käsil H.G.Wells’i “War of the Worlds” ja muidugi 6 aastat oodatud G.R.R. Martini viimane üllitis “A Song of Ice and Fire: A Dance with Dragons”

Aaa…millest selline pealkiri?
Gunnar, Gennadi ja Gregori on meie elutoa aknal õhtul jahti pidavad gekod. Sunele on nad nii tuttavad, et õhtusöögi ajal käib näpp mitu korda üles, akna poole suure selgitusega: “Mhhh!”. Gekod on alati seal ja suure akna territoorium on jagatud ainult nende kolme isendi vahel. Tuttavatele tuleb ju ikka nimed panna, kui nad ise nimesid ei ole öelnud.

Hiina templis, Hiina aastavahetus
Padjamängud
Veidike raadioid
Retro kohvikus
Punane
Purskkaevud on Sune suured lemmikud
Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s