Koh Lipe ja Angry Birds


9:17 – kiirpaat Phi Philt Koh Lipele osutus õnneks reaalseks võimaluseks ja suht tühjaks jäänud paadisõit on kestnud juba 20 minutit. Meri on üpris rahutu ja taevas pole ka kõige selgem.
Oht merehaigusele võib nõrgematel keredel tekkida küll, eriti kuna sõit kestab 5 ja pool tundi. Loodetavasti Sune unele mõjub aga selline õõtsumine hästi, sest öö oli päris rahutu. Phi Phi Doni süda hakkas alles ööpimeduses tuksuma ja vaibus hommikutundidel, mis eksitas lärmavad noored mõneks ajaks ka meie akna taha.


10:45 – vahepeatus Koh Lantal. Inimesi tuleb juurde. Maha ei lähe. Kõik on turistid. Vahepeal suigatasime kõik 30 minutit, aga ei mingit pikemat und. Meri on saarte vahel rahulikum. Vahepeal oli nii kitsas väin mangroovimetsaga, et tundus nagu me oleks tagasi oma Amazonase reisil.
10:45 – Koh Kradan saarel vahepeatus. sadamakaid ei ole. Sama ootab meid teadaolevalt Koh Lipel, kus paadist tuleb astuda kohalukule kaluripaadile, mis siis omakorda Ilusale rannale viib. Ei tea, kas päris kuiva jalaga saabki, aga ongi põnev! Eelmise saare ilu kohta võiks veel kommenteerida, et kahju, et me siin üht ööbimist ei planeerinud!
12:02 – “Vaata, vaata, asustamata saar!” hüüab Pungitar Alfile.
“Vaevalt, et asustamata…”
“Ok, ok, asustamata rand siis!”
12:18 – Sune on väsinud, aga mängib vaikselt oma vankris. Alfie on ka vaikselt. Juu vist mängib Angry Birds’i. Päike tuli välja. Peaks seda kurjakuulutavat mängu ise ka proovima.

13:59 – Sune ronib mulle peale ja pean telefoni käe Angry Birdsiga välja sirutama. “ähh, miks mina pean nüüd voodit mängima?”, protestin. “Igaüks mängib midagi!” teatab Alfi ja haarab mu mängu peost endale.

14:05 – meie kõrvale on mugavalt end sisse seadnud paarike lapsega Kanadast, kel on vanaema lapsehoidjana kaasas. Üks pluss nende kasuks. Teise plussi teenivad nad sellega, et nad ei mängigi kordamööda Angry Birdsi, vaid neil on aega lugeda raamatuid! Seetõttu näevad nad intelligentsemad välja, kui meie ja pean loovutama oma kolmandagi punkti.
14:14 – avameri on peegelsile.
17:00 – sõit kestis miskipärast 7 tundi!

20:07 – osa logist on jälle tänu iPhone wp appsile kaduma läinud.
Leidsime paradiisi siit saarelt! Väike, armas ja fantast rand! Alfil oli õigus Phi Phid arvustades, et too oli nagu Tortuga. Kes Kariibimere Piraate on näinud, see teab.
22:47 – Grand Master mässaja magab juba tükk aega väga sügavalt. Aga see ei tulnud lihtsalt. Lisaks alumistele 2 hambale lõikuvad praegu korraga kaks ülemist. Tänasedv päevauinakud piirdusidki selle 30 minutiga laevas ja just siis, kui vanemad leidsid rannaliival lebomati koos jookide ja söögiga, otsustas jonnijuurikas välja lüüa. Ma tundsin oma kuklal teiste loojangu “nautlejate” vihaseid pilke ja tõesti piinlik on, kui oma laps kõigi tähelepanu köidab ja mitte meeldival moel. Aga mis teha. Jätsime endast maha liivase ja riisise rannamati Monkey Bari, mis sai veidi immutatud ka Massamani kastmega ja tegime kiirelt sääred. Hotellitoas, mille eest oleme maksnud nüüd kõige krõbedama hinna üldse, käis jonn magamamineku üle veel pikka aega. Lõpuks laulsin ta süles magama, kui muu ei aita, siis see ikka lõpuks aitab. Neid õhtuid ei olegi eriti palju olnud. Toast aga ja hinnast rääkides, poole koledam ja poole kallim, kui meie tavapärane taks. Turismihooaeg ikka mõjutab hindu ja tingimiseks ei jäeta juuksekarvagi.

20111209-092822.jpg

20111209-092809.jpg

20111209-092831.jpg

20111209-105628.jpg

20111209-105708.jpg

20111209-203827.jpg

Advertisements

One thought on “Koh Lipe ja Angry Birds

  1. Tervitusi tuisusest Tallinnast! Oma elu esimesed kaks aastat suutis Piret jonnimise lõpetada ja magama jääda ainult sõitvas autos.
    Olge aga tublid !

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s