Hüpe tundmatusse


Vähemalt sellisena tundub terve järgmine nädal ja veel teadmata aja. Minek puhkuselt “puhkusele”. Kätte ongi saabunud aeg, kui meil on vaja viisasid uuendama minna. Aeg, kui Sune peaks esimest korda elus kohtuma oma tädiga ja see kõik peaks lõppema uute perekondlikke kohtumisega palmi all, kui Aasiasse lendab ka mu ema, koos poolõega. Külla on tulemas palju inimesi, kes jäävad pikemalt, kes lühemalt. Otsa on lõppemas aeg, kui me Alfie’ga oleme siin “kahekesi”. Samas meie “kahekesi” aeg võib alles alata, kui saabuvad Sune lapsehoidjad!

Niisiis sai planeeritud, et sõidame viisasid pikendama Malaisiasse, Penangi. Kuna mu õde on juba purjetanud Austraaliast Singapurini, siis tundus, et ideaalseks kohtumispaigaks olekski see huvitav Malaisia linnake, sobivalt, saarelinn.

Erinevaid agentuure pidi käies ja veebis surfates ei tundunud aga ükski pakutav transpordivahend või meetod, kuidas lapsega Penangi saada, väga isuäratavana. Pikka 11 tunnist bussisõitu lihtsalt 10-kuusega ei taha, mis siis, et kõige odavam. Ka oma autot planeerisime mingi aeg, kuid ka see variant langes ära. Minu unistus on minna Penangi “island hopping” stiilis. Ükski agentuur sellist marsruuti ei pakkunud ja pigem vaieldi selle võimalikkusele üldse vastu.

Julge hundi rind on rasvane, nagu öeldakse. Kuna ma ise veebis tuhnides nägin, et plaani sobivatelt saartelt lähevad edasi praamid, mida on ka võimalik netis ette broneerida, siis ostsingi kohalike arvamusi trotsides kõik piletid ära ja homme loodame oma esimesele saarele jõuda. Turismimagnet ja kurikuulus Koh Phi Phi. Sealt edasi läheb aga tõeliselt põnevaks…
aga sellest ehk juba jooksvalt edaspidi, sest nüüd on veel asjad pakkida!

Esialgne plaan näeb ette:

8. 12 – Koh Phi Phi
9. 12 – Koh Lipe
10. 12 – Langkawi (Malaisia)
11. 12 – Penang

Phuketi kõige suuremas Laste Mängutoas
Ka burxi isu saab vaigistatud
Piimasupiga puristamine oli maru vahva!
Käisime Liblikate Pargis
Restoranis on alati lõbus, Sunel kindlasti
Ilus, ilus, ilus on siin
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s