Last call for Mr and Miss


Nii läkski meie Tui Fly charter lend tagasi põhja poole mõned päevad tagasi. Meile endile märkamatult. Ju siis oleme nii sisse elanud end siia ja parajasti tegevuses. Vahepeal oleme 2 korda vahetanud elupaika. See siis nüüd juba neljas hotell, aga kõige meelepärasem. Rawais läks toa koristamise käigus äkitselt kaduma Sune vannilina.

Olgu mis oli, aga meil selle koha vastu usaldus kadus ja tulime Nai Harni poole. Samas kandis peaks nädalakese pärast vabanema ka meie kaua otsitud maja.

Alfiel aga hakkas ükspäev valutama hammas. Siin on palju kiidetud hambaravi käepärast. Käis ja proovis selle järele Tooth Townis. Jäi hambast ilma. No aga sellega polnudki paremat teha. Meesterahva kohta jäi ta aga selle meditsiinivaldkonna esindajatega nii rahule, et läks vabatahtlikult tagasigi.

Tehnika pole nii odav, kui Hong Kongis või Singapuris, aga piisavalt ja nii sai soetatud mulle iPhone 4. Võibolla siis ühel päeval täitub Alfie unistus ka – luua nutifonidele appse.

Palju, palju on elamusi ja kirjutada, aga pikalt ei jaksa ju lugeda. Kirjutada, kuigi, on nüüd lihtsam. Seega järgmiste kordadeni.

Pungitari iPhone’ilt

20110930-130854.jpg

Angry birds pole enam kaugel

20110930-130920.jpg

Kohalik söögikoht: mõnus hommikusöök, halb kohvi

20110930-130937.jpg

Kata Viewpoint, rannad lähimast: Kata Noi, Kata, Karon

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s