Küüslaugu ja tsinksalviga troopikas


Tänaseks oleme juba elukohta vahetanud – Phuket Sea Resorti. Oma maja pole veel siiski leidnud. Kõik võtba nii meeletult aega. Eriti ringi liikumine, sest takso on kallis ja jala on pikk maa. Ükspäev käisime Chalong Ringist Rawai rannani mööda maanteed. Päevake kulus sinna ja teepeal vaatasime erinevaid maju ja resorte.

Tarmo enda pakutavad majad jäid ka teepeale. Majad on toredad, õhulised ja avarad, suure aia ja palmisaluga. Eks otsime veel ja siis otsustame. Natukene veel aega on, selle kiire asjaga.

Sunel on öösiti veider lahtine köha ja nina löriseb juba päevad läbi. Ise on ta sealjuures väga lõbus ja uudishimulik. Suurt muret ei ole. Väikene ehk küll. Higilööve hakkab õnneks tänu tsinksalvile taanduma. Olen nüüd niipalju targem, et enam päikesekreemi lapsele ei pane. Mis siis, et see on Eucerin ja alates 6. elukuust. See vist tal poorid kinni panigi, sest lööve on ainult kohtades, kuhu ma seda määrisin.

Tuba lõhnab/haiseb meil meeldivalt küüslaugu järgi. See peletab nohubatsillid minema. Koristajad ehk vaatavad meid veidi veidralt, et miks põrandal, toanurgas, tuhatoosis küüslaugutükid on. Nagu mingi voodoo riitus. Eelmises kohas saime kah toa “meeldivalt” lõhnastatud ja lasime kohe jalga, täpselt õigel ajal. Sest internet oli juba 24h kadunud. Siin ei saa aga viimase üle kurta, sest isegi Skype videokõned on võimalikud.

Walking route to Rawai 5,8 km
Tuunikala snäkk
Sildid ja pildid
Kodu nr 2
Shokolaad kingituseks Musile
Transphuket
Fast Ramen
Advertisements

One thought on “Küüslaugu ja tsinksalviga troopikas

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s