Uue käruga uude ellu


Kui nüüd mõtlema hakata, siis pole me Sunele ise midagi suuremat poest üldse ostnudki. Kõik asjad on kas kuskilt saadud, laenatud, või siis ostetud juba kord kasutatuna. Vahtisime ringi siin ja seal ja peagi sai selgeks, et ruunatud käru me Sunele Taisse kaasa ostma ei hakka. Laguneb veel teine ära seal.

Pidime ainult ühte poodi minema, aga ega Eestis on ju suvalises lastepoes 5 käru ja kogu moos. Siis saigi tänane päev kulutatud hoopis kärupoodidele ja lõpuks sõitsime tagasi sinna, kust oma lemmiku leidsime. Hingehinna eest, aga see peab meid ka kõvasti ja korralikult teenima. Nii pilvemetsas kui rannaliival.

Tarkpeana hakkasin muidugi kodus alles uurima, et mis pagana käru see siis nii kallis ja kvaliteetne on. Väike Google ja muidugi kohe pilte kaema, et mis versioone veel müügis. Ja mis ma näen! Assamait! Matt Damon kärutab oma lapsega, Sarah Jessica Parker kärutab ka oma lapsega.

Ostsime vist omale just pileti VIP’i paradiisi…

The Cybex Callisto Cactus = 280 eur
THE kärutaja
Minu lemmik jäi poodi...u. 180 eur

See Cybex Topaz Lime oli soodukaga, maruilus, aga peale pikka päevast kaalumist ja vaagimist ostsustasime suurte, ühekordsete rataste kasuks, mis võivad rannaliival ja mägiradadel sõbralikumaks osutuda. Samuti päikesekate oli vast Callistol ainsana nii pikk, et varjab vajadusel kogu lapse, mitte ainult pea…kui see info nüüd veel kellegile kasuks peaks tulema siis on küll tore.

Igatahes oleme kärumaailmas nüüd palju kogemusterikkamad, kuid samas ka vaesemad…

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s