Arvustus: Spa, pärast mida läksime kodus vanni


Käisime jälle Saaremaal, oma lemmik spaatamise saarel ja seekord esimest korda koos Siputajaga. Sedakorda Hotell Saaremaa Thalasso Spa sooduspakkumisega Cherry.ee kaudu. Mida siis kosta selle nö spa-asutuse kohta? Kõike muud vist, kui seda et tegemist oleks veemõnude, puhkamise ja naudinguga, mida sõna “spaaaaaa” võiks ju tähendada.

Noh eks me lugesime ka, et neil on “mitmeid veesilmi” milles end kasta, aga meie nägime ainult akna taga merd ja esimesel korrusel üht kandilist mullivanni. Soolakamber käis hinna sisse ja seda saime nautida hilisõhtul. Kui ma aga varem massaži kohta küsimas käisin, et:
“Kuidas selle hoolitsuse broneerimisega on? Kas saab juba tänaseks või tuleb üks päev ette tellida?”, endal tühi lutipudel käes, et sooja vett küsida piima jaoks, siis sain vastuseks, et:
“Las ma vaatan….nii, mmm, tänaseks küll enam ei saa!”.
“Aga homme hommikul siis äkki?” uurin mina.
“Eeee..mmm, ei, ei saa, siin on kõik juba täis ja kui, siis alles pärast lõunat!”

Ma ei hakanud rohkem küsimagi, sest pärast lõunat tähendas meie jaoks juba pühapäevast check-outi, nagu vist enamusele.
Piima jaoks vett ma ka küsima ei hakanud, sest minu taha oli juba kogunenud kolm, suurt, muukeelset perekonda, et teha oma check-in. Läksin lounge’i et ehk seal baarileti taga on mõni tegelane kiirel tunnil ja saab mind keedetud veega abistada. Tühjus, mis tühjus. Sama tühjust olin ma juba varem näinud ukse taga, millele oli kleebitud kiri: “Thalasso spa, saunad ja vannid”. Oleksin seal rahus võinud uhkes üksinduses vanni ronida, poleks keegi vist keelama sattunud.
Jäi paraku mulje, et adminn peabki seal kõike üksi tegema, sest tund enne seda intsidenti käis ta kõigis tühjades numbritubades “käsitsi valmistatud, värskeid trühvleid” hõbekandikul laiali jagamas. Sattus ka meie, juba asustatud tuppa, aga meil olidki maiused puudu.

Nii siis oligi, et sõitsime Saaremaal veidi ringi ja käisime oma spa-asutuses ainult magamas ja hommikust söömas. Kelner oli kurja olekuga ja mühises iga kord, kui tool vms talle ette jäi. Sellest võis ehk lugeda tolle asutuse sisemist teenindajate rahulolematust.

Okey-okey, numbritoas sai ikka dušši ka võtta. Asi seegi. Ja kuna äravoolu polnud ollagi sai sellest kiiresti suur vannituba, millest otse voodisse võis astuda.

Kiidusõna võib aga öelda Lümanda Söögimaja kohta ja Muhu saarel asuva Kalakohviku kiitsime ka positiivsete sõnadega ära.

Kaali
Kurk
Odalätsi
Istuli
Põlenud väli
Sajaseitsmes kivi
Ümardus
Ussikalmul
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s