Eesti jäi eelviimaseks


Tänane päev on kindlasti ajaloolise väärtuse ja sisuga. Nimelt võtsime oma esimese auto ja oma esimese beebi ja põristasime linnast välja. Plaan oli minna varemeid Angerja külla vaatama ja üldse seda kanti. Enne muidugi haarasime bensukast kaasa ka Eesti teede kaardi. Sain mina sõita ja sai Alfie. Kõik kulges alguses edukalt.

Varemeid me siiski ei leidnud. Leidsime hoopis rändrahnud. Kaardilugemises, ei saa mainimata jätta, polnud minu kõrvalistuja eriti andekas. Mingil hetkel avastasime end hoopis Tuhala nõiakaevus, mis oli tegelikult positiivne üllatus. Otsustasime enne väikest kärutamist seal Sune ära toita.

Siit aga moraal: ära kunagi topi lapsele süüa, kui ta pole seda ise küsinud! Kas jälle see, et võõras koht (harjumatu auto ja keskkond) ja ta ei oska lihtsalt niiviisi, või ei oska mina. Kui kõrvale parkinud on teine auto, mille najal väike poiss kringlikannikat närib ja muudkui passib meie autosse, et mida ma teen?  Me ei saanud hakkama, ei nii, ega naa! Kisa taevani ja kõigil moraal langenud otsustasime tagasi linna sõita, ilma kaevuta. Paar nurmenukku veel kiirelt rebisin maast, kui Alfie autot ringi pööras.

Turvahällis Sune jauras ja seletas kordamööda. Vist oli tõeliselt pahane, et miks teda kuskile metsa veeti ja üldse! Autosõit talle iseenesest õnneks meeldib ja mõjub uinutavalt. Aga, vot seda söömise värki võõras kohas ja võõras asendis veel peame harjutama…no ja aotosõitu muidugi ka. Kodus oli meil mõlemal tunne, et see päev jäi nagu kuidagi poolikuks ja oleks veel tahtnud sõita ja nautida ümbritsevat.

Äkki kunagi oskame…

Mis lill?
Lasketiiru kivi
Mari nutukivi jäi nägemata
Treppi mööda kunniks
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s