Kõigi sünnitanute päev


Kärutaja esimene emadepäev. Hommik algas Alfie tehtud mõnusa hommikusöögiga. Kärutaja küll assisteeris pannkookide küpsetamise juures, aga serveeritud laud sai oivaline. Pärast korjati vajalikud kodinad kokku ja asuti Botaanikaaia suunas liikvele. Esimese bussiga probleeme polnud. Plaan oli veel enne Pirita Selverist kooki ja lilli ämmale kaasa haarata.

See tehtud ja tükk aega bussipeatuses ootamist, kui selgus, et Kärutajad ei mahugi bussile! Viimane aeg auto soetada! Me mõlemad nüüd ju lubadega ja Tallinna ühistransport on vastik.

Telliti siis aga takso ja järgmine peatus oli Botaanikaaed oma kevadises hiilguses. Hiilguseks ei saa seda küll tegelikult nimetada, sest Roosiaias polnud ju veel varsigi ja varajased tulbid olid kohe, kohe ära õitsemas.

Pikalt aga ei lasknud Tädi Mähku seal aga kärutada, sest tuli mingi nihelemise isu peale. Süüa ei tahtnud või ei osanud. Kärutajal on ikka ebamugav kuskil pargipingil Tädi Mähkut toita. Tädi Mähku on vist nii oma koduste tingimustega harjunud.

Sama sai tõeks ka Alfie ema pool suvilas, kuhu jala edasi kärutati, bussile ei tahtnud enam üritadagi. Söömisega oli veidi probleeme, võõrad lõhnad, külm tuba, aga lõpuks saadi ikka hakkama!

Pärast mõnusat aias peetud koogisöömaaega oligi aeg juba linna poole tagasi kimada, sest tulemas olid veel külla kõik Tädi Mähku emad vana-vanadeni välja. Väike kisamine sai ka osaks neile külalistele. Õhtul aga pugesid kõik vaikselt voodisse.

Alfie meistriteos
Veidi meenutas Hong Kongi tõesti, seal on pargid sellised ja linnulaul...
Botaanikaaeda saab nüüd raha eest, ID- piletiga pole mõtet vaeva näha...
Ämma aias
Viies kook...
Advertisements

2 thoughts on “Kõigi sünnitanute päev

  1. Kõigi sünnitanute päev? Tähendab, kõik need inimesed, kes lapsi ei saa ja on lapsendanud, võivad hobusepersse käia?

    • Õnneks ma pole kedagi kuskile saatnud, aga kohe võib see juhtuda…

      Mis adopteerijatesse puutub siis, kahjuks selle pealkirjaga arvestasin nad nagu emadest välja, aga see polnud muidugi mu mõte, kui seda pealkirja just niipidi võtta. Vabandust, kui see kedagi riivas. Nad vääriks lisaks emadepäevale ka veel päris oma tähtpäeva :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s