Tolmune idüll


Mitte õietolm, vaid tänavatolm. Üks hakkaja mees loopis tänaval, plangu kõrval lumehunnikut labidaga laiali.  Teisel pool tolmutas kojamees luuaga ja soe kevadpäike paistis Kärutaja silmadesse läbi selle kõikematva sudu.

Kõvasti on ringi vuratud sellel nädalal. Palju erinevaid inimesi nähtud, nii, et ei saa kurta, et noorel kärutajal sotsiaalselt igav oleks olnud. Pealegi käis täna vana-vana ehk Sune vana-vanaema tema und valvamas ja meie saime sünnipäeval käidud, mina lausa kahel. Hoidjatega on meil üldse vedanud. Kui ikka vaja, siis saab minna esinema, ujuma, kinno, külla jne. Minu ema käib näiteks korra nädalas, et meie saaks omaette õue ja tema ikka lapselast näha. Tegelikult see kõik poleks võimalik, kui Sune ei magaks. Aga ta jääb ilusti 8-9 vahel unne ja põõnab ikka aina pikemalt. Täna vist toitsin teda öösel 5 ajal ja siis juba tihedamalt hommiku poole, mis käib minul juba läbi une automaatselt, aga tõusime siiski alles kell 12 päeval! Pidu!

Krooksud
Kadrioru väike tiik...kaevandused
Seebivahuoja
Advertisements

3 thoughts on “Tolmune idüll

    • Mu kõige suurem hirm üldse oligi raseduse ajal, et tuleb laps, kes ei maga ja kõik hirmutasid, et unetud ööd ja magamata vanemad. Nüüd ma kardan, et see kõik võib muutuda…isa oli vist ainus, kes ütles varakult, et oleneb lapsest. Noh, aga tal on palju kogemust ka :p

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s