Hädaorg


Pesapunujal jälle hädad kaelas. Alles oli see müstiline sünnitusjärgne allergia, mis osutus Retaferi rauatableti sobimatuseks. Nüüd Pesapunujal varbaküüs on sissekasvanud, väga valusalt – käi veel esimest korda elus pediküüris (tuleb lasta kasvada või panna aeg kirurgile); selg valutab iga päev- mähkimislaud ON õige kõrgusega (tuleb rohkem võimelda); kõht on ikka veel suur, nagu oleks käimas 6-es kuu (tuleb veel rohkem võimelda); esihambas haigutab üleöö suur auk – imetamisega on hambad hakanud lagunema (tuleb otsida hea hambaarst); kõrv mädaneb – hiline puberteet (tuleb ära kannatada)?

Üldse tundub, et Pesapunuja oli Peoloomana tervem, aeg-ajalt veidi napsitades ja tossutades, kui nüüd tervislikke eluviise jälgides. Ja miks nad lubavad igal pool raamatutes või infolehtedes, et kaal hakkab imetamise ajal langema? Ahh, ahh? Tutkit. Keha on üldse pärast sünnitust ikka nagu läbi nüpeldatud. Uuestisünd. Õpime käima, kõhulihaseid pingutama. Pesapunuja ei suutnud ühtegi kõhulihast teha selili asendist istukile tõustes (tuleb eriti palju rohkem võimelda)!

Viidates eelmisele postitusele on vist Sunel siiski tekkimas koolikud. Hädaorg jõudis ka temani, kui mähkmesisu muutis veidi oma olemust, väga vedelaks ja kollaseks ja üldse seda juhtub nüüd üle-päeva või veel harvem. 1+1 kokku viies võib vist gaasivalusid nimetada küll (tuleb perearstilt küsida head gaasirohtu).

Aga Pesapunuja pikalt ei kurda. Tuleb võitu saada kõigest ja läbida üks org korraga! Peaasi, et vahepeal rohkem juurde ei tule…

Advertisements

2 thoughts on “Hädaorg

    • Vaatasin, et meie turul on 3e eri rohtu ja mõnele sobib üks, mõnele teine. Kuna Cuplatoni pudeli lubas saata üks emme, kellel see üle jäi, siis hankisin esialgu Sab Simplex’i. Eks näis, mis teeb. Tänud soovituse eest!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s