Arvustus: Kärusõbralikud söögikohad Tallinnas?


Ma nüüd ei teagi, kas hakata sellega pihta või mitte. Iga päev kondan linnas ja ma ei suuda ju niisama mindlessly päevast-päeva jalutada. Siis mõtlen igast ideid välja ja nüüd laon lagedale sellise: Kas on kuskil internetis loetletud söögikohti, mis on nö laste- või kärusõbralikud? Kui ei, siis tuleks selline ära teha, koos googlemapsiga ja puha! Mina alustan: tänane lõunalaud sai kaetud Narva mnt Park Inn hotelli kõrval asuvas Kompassis. Saab mõnusalt sisse kärutada automaatustest, buffee laud ja tantsusaali suurune Kids Zone. Ma vist tegelen nüüd tasuta reklaamiga!

Ühest küljest on ju kõik suurte kaubanduspindade toidukohad käruga lähenetavad ja neid eraldi välja tuua oleks vist mõttetu, aga teisest küljest, kes siis reklaamib neid väikeseid söögikohti vähe nurgatagusemates kohtades, armsates puumaja rajoonides? Samuti ei jõua ära oodata juba soojemaid ilmasid, kui Vanalinna kohvikud oma lauad välja panevad, siis pole käru ja söömine linnas enam mingi probleem ja nii mõnigi koht teeniks oma lisapunktid sealt.

Muide, täna aga Raekoja Platsis olid juba toolid väljas, soojad pleedid ja lambanahad. Kedagi aga ei istunud veel seal ja kui mina sinna õhinal maha prantsatasin, et vapralt külma trotsides üks supp ja kohvi tellida, siis minu kannatlikkust proovile pannes ei söandanud õue tulla ükski ettekandja. Paistab, et see välikohvik oli veel varajane silmapete…mnjah.

Ja jääst ja tuulest on ka juba kopp ees, kõhulihased saavad jääl end püsti hoides topelttrenni. Õnneks kevad ikka läheneb!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s