Tõstku käsi…


…kes on väsinud ootamast! Eks see üks magamatu “valutan, ei valuta, siis sügelen” periood ole. Kui nüüd tähtajast jälle rääkida, siis augustis ju korraks pandi kuupäevaks ka 26. ja kui veel arvestada, et keskmiselt võib nädalakese üle minna, siis saab see ootamine olema ikka eriti pikk. Teoreetiliselt veebruari alguseni ja ega siis enam üle ei lastaks ka. Vot seda esilekutsumist mina kardan. Pidi tegema asja äärmiselt valusaks ja ebaloomulikuks. Praegune sisetunne panustab nädalavahetuse peale. Enam ei jaksaks, ausõna. Hädasid saab tulla ainult juurde, mitte vähemaks. Nüüd kõht sügeleb hirmsasti ja eriti öösiti. Käin kompressitamas kummeliteega, mis mõneks ajaks aitab. Arst ITKs saatis maksaproove tegema ja kõik analüüsid nagu korras v.a. suhkur ja hemoglobiin. Keelustas apelsinid, magusa ja üldse kõik head asjad! Kõhukasvataja digimuundub metal-jäneseks – tere kapsad ja porgandid, ka lennukeid võiks rauasisalduse poolest sööma hakata!

Advertisements

4 thoughts on “Tõstku käsi…

  1. Jõudu ja jaksu Sulle. Ma ikka olin täitsa õnne sees, et nii vara sünnitasin. Kahega oli kõht küll suur, kuid kui oleks veel kuu tähtaega pidanud ootama, siis ma oleks vist lõhki läinud. Sa oled väga tubli!

    Ootasin huviga järgmist postitust ja ootan ikka veel :).

  2. Tähh! Lohutavad sõnad kuluvad ära. Mitte nagu arst täna ütles KTG lehte uurides südametoone: “Tead, mis ma sulle ütlen – see laps tahab juba välja” ja teine ütles: “Miks see kõht sul nii imeliku kujuga on? Täitsa naljakas!”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s