Valutu aeg sai läbi


8 päeva tähtajani
Nüüd valutab nii, mis koliseb. Kõhukasvatajal vist hea koostöö Siputajaga, sest viimane hakkas just eksamile järgenud päeval avaldama soovi maailmaga tutvust teha – või midagi sinna poole.

Asi kohe nii tõsiseks, et Kõhukasvataja läks haiglasse erakorralisse abisse, et aru saada, mis torgib, kus torgib ja miks nii hirmsasti pistab!

Nagu kiuste, kui KTG masin külge pandi, siis enam ei valutanud kuskilt. Peatselt lendas kabinetti värvitud silmadega meesarst ja teatas sekundiga Kõhukasvatajale, et tal on gaasid ja mingu koju Espumisani sööma. Kõhukasvataja protestis, et:
“Gaasid! Nii valusad?!”
Mille peale värvitud silmadega noormees kukkus pingviini moodi toas ringi tatsama ja tänitama, et:
“…sünnitusvalud on veel valusamad! Tead Sa ikka seda!?”
“Nagu Sina seda kunagi teada saaks…” posises Kõhukasvataja endamisi vastu ja läks solvunult koju kollaseid pärleid närima.

See aga ei aidanud üldse ja järmisel päeval oma tunnuseid ämmaemandale kurtes vihjas too meeldivalt, et need pole miskid gaasid vaid, et hakaku Kõhukasvataja juba Sünnitajaks ja tema igatahes Kõhukasvatajat järgmisel nädalal oma kabinetis näha enam ei soovikski!

Advertisements

3 thoughts on “Valutu aeg sai läbi

  1. Olen Su blogi jälginud ja soovin Sulle kõike head! Üks küsimus oleks mul ka- nimelt, selle ämmaka nimi, kellega Sul probleemid olid. Olen ka ise ITK’s arvel ja no ei ole rahul oma ämmakaga. Samas võib probleem olla ka minus, netist otsides teistel temaga probleeme ei ole.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s