ITK


Algas viimane töönädal. Kuna ma puhkuse ka kõik välja võtsin, siis sellepärast nii vara, muidu peaks veel paar nädalat tiksuma. Tegelikult peab nagunii, sest on minuga seotud töid, mida asendajale edasi anda ei saagi või pole mõtet. Kui projektid pole läinud päris tähtajaliselt, siis on need vaja lõpetada, olgu mul puhkus või mis asi. Arvatavasti päris “töötuks” ei suuda ma nagunii jääda ja “ei” ma ka kõigele öelda ei oska – digitaalsed jõulukaardid ja rohkem loomingulised ülesanded. Ei tea, mis selle loovusega on: nüüd järsku on nii palju mõtteid ja muudkui tegutseks aga aega ei anta juurde, ideid küll.

Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida, vaid hoopis uuest kodust nimega ITK, kus aina tihedamini tuleb näole anda. Nüüd saab seal järjest käidud ainuüksi sellel nädalal juba kolm päeva ja pole teada mis nädala lõpp toob! Analüüsid ja analüüsid – kui midagi natuke korrast ära, siis kohe uued.

Sain täna ämmaka juures käidud ja see on nüüd see toredam ämmaemand. Talle küll meeldib rääkida minust naljakalt kolmandas isikuvormis, aga ma lähen sellega kaasa ja räägime siis minust, kui kellestki patsiendist, kellel pole kaalu juurde tulnud viimase kahe nädalaga ja ta on olnud tubli. Keelati ju õhtul magusate õunte söömine – ok, tehtud. Ei mina tea, millest see kaalutõus vahepeal nii suur oli. Vaikselt nosin ikka oma kohukesi edasi, õhtusse jääb mõni haruharva ja kas on tõesti võimalik, et õhtused õunad teevad matsakamaks, kui hommikune kakaokreem + kohuke…

Siis edasi, seal visiidil, lasti ühel tudengist õel mind mõõta ja kaaluda, mida ta aga ei leidnud olid Siputaja südamelöögid. Beebsu pani kohe selle vuhiseva doppleri masina eest ajama ja kui alguses veel miskit oli kuulda, siis ämmakas ise ka ei leidnud enam tema südant üles. On ikka häbelik teine mul. Lõpuks saadi mingi kaugelt kostuv number ekraanile – 149=norm.

Vahepeal plaanisime, et võiks ikka minna kuskile soojale maale reisile enne, kui meid tükkidena 3.  Ämmakas aga kinnitas seda, mida olime ise juba kartnud, et veidi hiljaks jäänud sellega. Egiptusesse ei riskiks – seal pole arstiabi. Kreekas on juba liiga külm ja pikki lennureise ei jaksa – isegi kinos, eile, jäi 2h jooksul külg valusaks. Kuhu siis 10h veel näiteks lennata? Ei tasu seda piina ära! Parajad reisihullud oleme aga küll, ei saa ikka üldse ilma liikumiseta. Ämmakas soovitas Lapimaale ja vihjas lõbusalt, et Soomes hea erakorraline arstiabi pealekauba. No vaatame – tahaks päikest, aga vahest on tõesti õigem tahta kuud…

3D ultraheli aeg tuleks kinni panna. Praegu pidi parim aeg olema, et kõike pildile saada (nädalaid 27). Hiljem on juba liiga suur. Siis on vaja otsustada kas ITK või Fertilitas ja teenuseid võrrelda. Perekooli loengutesse peaks ju ka minema ja just nüüd otsustati need tasuliseks teha – mähh!

ITK – mitte ainult Ida Tallinna Keskhaigla vaid ka bänd. Siin on üks tore ja minu sissekandega parajasti seonduv arvustus albumile, mille vahepeal kujundasin neile, kogu kupatus. Fotod sellest pole küll kõige paremad tehtud, aga jutt on kujunduse kohta piisavalt hea – nrrrr, nrrrr. Kui ainult bänd ise ka seda kuidagi mulle ära “hindaks”…(jah see oli vihje!).

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s