Kõik on korras, nagu Norras!


Nii tavatseb ikka öelda mu vanaema ja sellise pealkirjaga võiks kõik sõeluuringute kordusanalüüsid ja mitu korda käidud LA UH uuringud kokku võtta. Eile käisime jälle uurimas ja lubati, et enam ei torgita tükk aega. Beebsu näitas kõike, mida vaja ja piltidele ta isegi enam ei taha ära mahtuda, nii suur on juba teine!

Ja nüüd kus olime, just harjunud mõttega, et tita sünnib ehk nädal aega hiljem, oli viimase UH järgi kõik nii täpselt paigas, et sünnikuupäevaks jääb ikkagi 21.jaanuar. Võta üks kuupäev ja viska teist, ma ütlen – tuleb, millal tahab!

Vaatan tähtsalt paberilt numbreid, et kaaluks anti täpselt 22.nädala alguses 480g, Williams 41,3% ja pildil on miski mõõt 15,4 cm. Ehk saan pildi ka hiljem skännitud ja siia lisatud, kuigi seal tõesti enam mo meelest miskit väga aru pole saada.

Järgmine kord lubati tülitada ultrahelilainetega 3ndal trimestril. Seni naudime head olekut ja seda kuidas, sokke ei saa enam hästi jalga panna ja väikesed bumpstid on kõhus asendunud tõepoolest mulksu sarnaste ühtlasemate liigutustega.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s