Kõik on korras, nagu Norras!


Nii tavatseb ikka öelda mu vanaema ja sellise pealkirjaga võiks kõik sõeluuringute kordusanalüüsid ja mitu korda käidud LA UH uuringud kokku võtta. Eile käisime jälle uurimas ja lubati, et enam ei torgita tükk aega. Beebsu näitas kõike, mida vaja ja piltidele ta isegi enam ei taha ära mahtuda, nii suur on juba teine!

Ja nüüd kus olime, just harjunud mõttega, et tita sünnib ehk nädal aega hiljem, oli viimase UH järgi kõik nii täpselt paigas, et sünnikuupäevaks jääb ikkagi 21.jaanuar. Võta üks kuupäev ja viska teist, ma ütlen – tuleb, millal tahab!

Vaatan tähtsalt paberilt numbreid, et kaaluks anti täpselt 22.nädala alguses 480g, Williams 41,3% ja pildil on miski mõõt 15,4 cm. Ehk saan pildi ka hiljem skännitud ja siia lisatud, kuigi seal tõesti enam mo meelest miskit väga aru pole saada.

Järgmine kord lubati tülitada ultrahelilainetega 3ndal trimestril. Seni naudime head olekut ja seda kuidas, sokke ei saa enam hästi jalga panna ja väikesed bumpstid on kõhus asendunud tõepoolest mulksu sarnaste ühtlasemate liigutustega.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s